دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
کد مطلب : ۱۱۶۹۰

فیلم‌های کوتاه فروزش در دانشگاه ورشو به نمایش درمی‌آیند

۰
فیلم‌های کوتاه فروزش در دانشگاه ورشو به نمایش درمی‌آیند
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی، این برنامه در روزهای ۱۶ و ۱۷ ژوئن در سالن نمایش دانشگاه ورشو لهستان با حضور دانشجویان و اساتید برگزار می‌شود و فیلم‌های فروزش مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرند.


فیلم کوتاه «شیلنگ» روایتگر داستان معلمی است که متد آموزش خود را تغییر داده است و برای پیشرفت دانش‌آموزان برنامۀ ویژه‌ای دارد. این فیلم با حضور در بیش از ۴۰ جشنوارۀ بین‌المللی، موفق به دریافت ۱۰ جایزه و نامزدی در بخش‌های مختلف شده است. سیروس همتی و کسری جورابلو بازیگران اصلی این فیلم ۱۵ دقیقه‌ای هستند. پیش از این سیروس همتی نامزد دریافت جایزۀ بهترین بازیگر از جشنواره فیلم کوتاه هنگ کنگ شده بود.
فیلم کوتاه «چند گره دورتر» تولید ۱۳۹۵ مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و شرایط سخت زندگی در یک جزیرۀ ذهنی را نمایش می‌دهد که مردم در حال کوچ کردن از این جزیره هستند. مژده دایی و رضا شیخ انصاری بازیگران اصلی این فیلم هستند.
عوامل تولید فیلم مستند ۱۵ دقیقه‌ای «چند گره دورتر» عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده: منصور فروزش؛ تصویربردار: علی کاظمی؛ صدابردار: اشکان فتاحی؛ صداگذار: سیدمحمود موسوی‌نژاد؛ موسیقی: ماریا میسود؛ تدوینگران: منصور فروزش و رضا کشاورز؛ منشی صحنه: مریم حبیبی؛ طراح صحنه و لباس: سمانه بیدخام؛ مدیران تولید: مهدی رضایی، علیرضا سردشتی؛ دستیار کارگردان: رضا کشاورز؛ عکس: میثم پور‌جعفری؛ مجری طرح: استودیو دیبا؛ عکاس: مهدی آقازاده، سیدعلی حسینی؛ بازیگران: رضا شیخ انصاری و مژده دایی؛ محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.
منصور فروزش فیلمساز فیلم کوتاه ساخت ۷ فیلم کوتاه داستانی را در کارنامه دارد. همکاری در تولید بیش از ۲۰ عنوان مستند تلویزیونی و داوری جشنواره‌های داخلی و خارجی از دیگر فعالیت های فروزش است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما