کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

«آتلان» پرفروش ترین تولید مرکز در لیست آمار فروش هنر و تجربه

6 خرداد 1396 ساعت 16:23

مستند «آتلان» ساخته معین کریم الدینی و از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در لیست پنج فیلم پرفروش هنر و تجربه جای گرفت.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، مستند «آتلان» با ۲۱میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در جایگاه پنجمین مستند پرفروش گروه هنر و تجربه جای گرفت و فروشی بالاتر از یازده فیلم تولید مرکز گسترش که در این سرگروه سینمایی اکران شده اند به دست آورد.
این در حالی است که مستند «آی آدم ها» ساخته رخشان بنی اعتماد با ۵۷ میلیون تومان فروش جایگاه نخست را به خود اختصاص داد و «مدار صفر درجه - ملف گند»، «من ناصر حجازی هستم» و «شش قرن و شش سال» به ترتیب در رتبه های دوم، سوم و چهارم جدول فروش قرار گرفتند.
فیلم‌های «صفر بیست ویک»،«از ایران یک جدایی»،«فصل هرس» ،«هفتاد و شش دقیقه و پانزده ثانیه با کیارستمی»،«من می‌خوام شاه بشم» ،«کارنامه چهل ساله مهرجویی»،مستندهای ناصر تقوایی ،«برای گونگادین بهشت نیست»، «جایی برای زندگی» ، «راننده و روباه» و «کهریزک -چهارنگاه» در رده‌های بعدی قرار دارند.
گفتنی است، «آتلان»، «من می خوام شاه بشم»، «راننده و روباه»، «نویسنده بودن»، «موج نو»، «حمید هما»، «زمناکو»، «آقای بیکار»، «آزادراه»، «خونه» و «ثانیه های سربی» یازده مستندی هستند که از میان تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی فرصت اکران در گروه هنر و تجربه را به دست آورده اند.


کد مطلب: 11621

آدرس مطلب :
http://www.cinematajrobi.ir/news/11621/آتلان-پرفروش-ترین-تولید-مرکز-لیست-آمار-فروش-هنر-تجربه

سینما تجربی
  http://www.cinematajrobi.ir