کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

علمداری: انیمیشن «نقطه» با حمایت مردمی ساخته می‌شود

26 دی 1395 ساعت 15:40

امیرمسعود علمداری نویسنده فیلم انیمیشن کوتاه «نقطه» بیان کرد که این اثر به کارگردانی محمد زارع، با حمایت و سرمایه‌گذاری هنرمندان و علاقه مندان انیمیشن تولید خود را آغاز کرد.


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی " سینما تجربی" به نقل از خبرگزاری مهر، علمداری در گفتگویی اظهار داشت: ایده این اثر از سوی زهرا رضوی ارائه شد و ما با همکاری یکدیگر فیلمنامه را نوشتیم. درخصوص داستان آن هم باید بگویم که قصه «نقطه» درباره‌ی آینده‌ای نه چندان دور است که بر اثر گرایش بی‌رویه مردم به تکنولوژی، سبک زندگی و حتی قامت افراد از نظر فیزیکی تغییر می‌کند.
به گفته وی، مردی در داستان سعی دارد تا نوستالژی زندگی گذشته خود را زنده کند، اما تلاش وی برای تغییر عواقب وخیمی در پی دارد.
وی افزود: رویکرد مهمی که در این انیمیشن پیش گرفته شد، تکیه بر سرمایه‌گذاری دست‌اندرکاران و هنرمندان عرصه انیمیشن و علاقه‌مندان به آن بود و خوشبختانه تاکنون نتایجی به دست آمده که تیم تولید را به ادامه این فعالیت امیدوار کرده است.
علمداری در پایان گفت: موفقیت این طرح حمایتی موجب می‌شود که عرصه تازه‌ای برای هنرمندان مستعد انیمیشن که برای ساخت اثر خود نیار به سرمایه‌های کوچک دارند، گشوده شود. در همین راستا افراد با ورود به سایت حامی جو می‌توانند در سرمایه‌گذاری این انیمیشن سهیم شوند.


کد مطلب: 11104

آدرس مطلب :
http://www.cinematajrobi.ir/news/11104/علمداری-انیمیشن-نقطه-حمایت-مردمی-ساخته-می-شود

سینما تجربی
  http://www.cinematajrobi.ir