دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
کد مطلب : ۱۰۹۹۲

آرش لاهوتی و محسن استادعلی باز هم جایزه گرفتند

۰
آرش لاهوتی و محسن استادعلی باز هم جایزه گرفتند
به گزارش خبرنگار جشنواره سینماحقیقت، در بخش مستندهای کوتاه و نیمه بلند بین الملل لوح تقدیر ویژه داوران به خانم سعیده شریعتی برای فیلم «پسین» از کشور ایران تعلق گرفت و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۲۰۰۰ دلار به عنوان جایزه ویژه هیات داوران به ایرنه دونیزیو برای فیلم «ساحل ها زیر آفتاب امن و امانِ شمال» از کشور ایتالیا اهدا شد.
«نان و چای» به کارگردانی سارا کاسکاس از کشور لبنان موفق به دریافت تندیس بهترین فیلم مستند کوتاه به همراه ۳۰۰۰ دلار جایزه نقدی شد و مهدی قنواتی برای فیلم «همجا» جایزه بهترین فیلم مستند نیمه بلند بخش بین الملل را به همراه ۴۰۰۰ دلار وجه نقد گرفت.
در بخش مستند بلند بین الملل هم لوح تقدیر ویژه داوران به محسن استاد علی برای فیلم «زنانگی» اهدا شد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۲۰۰۰ دلار به عنوان جایزه ویژه هیات داوران به وینالی مانسکی برای فیلم «زیر آفتاب» محصول روسیه، آلمان و جمهوری چک ایتالیا تعلق گرفت.
آرش لاهوتی برای ساخت مستند «آبی کمرنگ» تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند بلند به همراه مبلغ ۵۰۰۰ دلار جایزه نقدی را از آن خود کرد.
احمد ضابطی‌جهرمی، دیمیتریس کرکینوس، الما تاتاراجیک، مصطفی رزاق‌کریمی، وود لین و استفانو تیلدی داوران بخش بین الملل دهمین جشنواره سینماحقیقت بودند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما