چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۱۰۳۹۷
دبیر جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی یزد:

برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه رضوی در یزد تجلیل می‌شوند

۰
برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه رضوی در یزد تجلیل می‌شوند
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «سینما تجربی»، علی غیاثی ندوشن در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد اظهار داشت: آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد با حضور معاون سینمایی وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی کشور پنجشنبه ۲۱ مرداد در یزد برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ادامه داد: در این مراسم از برگزیدگان جشنواره در دو بخش مستند و داستانی با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل به عمل می‌آید.

دبیر یازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد تصریح کرد: در یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد، ۶۱۸ اثر از هنرمندان سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شده بود که نسبت به سال گذشته افزایش محسوسی را شاهد بودیم.

وی با بیان این مطلب که آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره رضوی یزد از ۳۰ استان کشور بوده است، گفت: از لحاظ تعداد استان شرکت کننده در این جشنواره هم امسال شاهد افزایش قابل توجهی بودیم که نشان دهنده گرایش هنرمندان فیلم‌ساز کشور به این جشنواره است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد خاطرنشان کرد: در مجموع ۵۵ اثر به مرحله پایانی این جشنواره راه یافته‌اند که با نظر هیئت داوران جشنواره، برگزیدگان در دو بخش مستند و داستانی معرفی و تجلیل می‌شوند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما